Komt u ook naar de NOT van 25 t/m 29 januari 2011?

18 november 2010 | De NOT is dé vakbeurs voor onderwijsprofessionals. Nergens vindt u zo’n compleet aanbod voor alle onderwijssegmenten. Alle sectoren van het onderwijs zijn vertegenwoordigd. Ruim 450 exposanten brengen u het nieuwste van het nieuwste uit de markt.
Ook EYE Film Instituut Nederland is aanwezig op de beurs. U kunt ons vinden bij standnummer: 10.E021
Gratis toegang tot de NOT-beurs? Meld u hier aan!
Acties
Tijdens de NOT heeft EYE verschillende aantrekkelijke acties voor het Primair- en Voortgezet Onderwijs
Primair onderwijs
Laat je badge bij ons scannen en krijg de nieuwe complete reeks filmlessen voor op school: Avonturen in het donker t.w.v. €45,- gratis!
Tijdens de beurs worden er volledig verzorgde vertoningen, inclusief lesmateriaal, van Dieren in de stad en Fietsen bij EYE verloot.
Voortgezet onderwijs
Laat je badge bij ons scannen en krijg het nieuwe leerlingen- en lerarenmateriaal bij de filmklassieker: Casablanca gratis!
Tijdens de beurs worden er volledig verzorgde vertoningen, inclusief lesmateriaal, van Filmklassiekers bij EYE verloot.
Bron: EYE Film Instituut Nederland
Vragen over Filmeducatie?
Heeft u een vraag over de website of over filmeducatie? Kijk dan op onze pagina met veelgestelde vragen.
De ‘Boek en Film’-reeks bestaat 10 jaar!
Om deze succesvolle lesmethode over literatuurverfilmingen te vieren bied EYE Film Instituut Nederland het ’10 jaar Boek en Film pakket’ aan.
Voor meer informatie en bestellen klik hier.


